تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

ییلاق باغرود نیشابور

تور مشهد مختص به شهر مشهد نیست . میتوانید به شهرهای اطراف سفر کنید و از تفریحات اطراف مشهد نیز بهره مند شوید . طبیعت استان خراستان بسیار چشم نواز و روح بخش است . بهتر است  ساعاتی را در سایه سار درختان سپری کنید و به تمدد اعصاب بپردازید .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

ییلاق باغرود نیشابور

همانطور که میدانید  تفریحات در مشهد تنوع بسیاری دارند اما مناطق زیبای ییلاقی بیش از همه موارد طرفدار دارد . ییلاق باغرود نیشابور نیز یکی از این مناطق است .  باغرود منطقه ای سرسبز و زیبا می‌باشد که در دوازده کیلومتری شمال شهر نیشابور واقع شده است . دره‌ای که در میان آن رودخانه‌ای جریان دارد و اطراف آن پوشیده از درختان میوه و گردو و چنار،گیلاس ،سیب و… می‌باشد و مناظر زیبای کوهستانی و کوههای سر به فلک کشیده واقع در شمال منطقه باغرود که همواره پذیرای طبیعت دوستان و کوهنوردان مشتاق است .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

ییلاق باغرود نیشابور

ییلاق باغرود از مهمترین جاذبه‌های گردشگری مشهد و نیشابور محسوب می‌شود . در این منطقه یک پادگان بزرگ نظامی و یک اردوگاه بین‌المللی گردشگری به نام اردوگاه شهید رجایی نیز قرار دارد . اردوگاه شهید رجایی که در سال هزار و سیصد و چهل و دو بنا شده از محیطی طبیعی همچون کوه ، تپه ماهور ، دشت و رودخانه برخوردار می‌باشد . این مجتمع دارای امکانات فرهنگی از جمله : کتابخانه ، نمازخانه ، سالن اجتماعات تابستانی ، کارگاههای مختلف مهارتی ، سینما و رصد خانه می‌باشد . ازامکانات ورزشی آن نیز می‌توان به زمین چمن ، استخر شنا ، دریاچه قایقرانی و سایر رشته‌های ورزشی اشاره نمود . سالنهای پذیرایی ، درمانگاه ، فروشگاه ، مهمانسرا و کمپ‌های تابستانی از دیگر امکانات این مجموعه می‌باشد . ظرفیت پذیرش اردوگاه برای اردوهای یک روزه پنج هزار  نفر و اردوهای چند روزه دو هزار و پانصد نفر می‌باشد .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

ییلاق باغرود نیشابور

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

ییلاق باغرود نیشابور

http://xn--pgbkfm8fnd.net/
سایر جاذبه‌های گردشگری اردوگاه شهید رجایی نیشابور  : سد بزرگ خاکی ، دریاچه پرورش ماهی ، باند پروازی هواپیمای گلایدر ، مزارع زعفران ، زنبورداری ، باغات میوه ، فضای سبز و پرورش گل و گیاه می‌باشد .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

ییلاق باغرود نیشابور

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما