تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان مشهد

 

waterpark_clipart1-turkeythmb

 پارکهای آبی مشهد از  تفریحات در مشهد  محسوب می شوند . مشهد دارای پارکهای آبی متنوعی ست که هر کدام در نوع خود منحصر بفردند .پارک آبی سرزمین موجهای خروشان مشهد  یکی از این پارک هاست که تمام اعضا خانواده میتوانند بطور همزمان در آن مشغول تفریح باشند از ویژگی دیگر این پارک آبی میتوان به موقعیت مکانی عالی نسبت به منطقه نمونه گردشگری شاندیز از دیگر جاهای تفریحی مشهد ، نزدیک بودن به پیست های کارتینگ ، سوارکاری ، پینت بال و… غیره اشاره کرد.

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان مشهد

waterpark_clipart2-turkeythmb
پارک آبی سرزمین موجهای خروشان مشهد بزرگ ترین مجموعه آبی سرپوشیده در جهان و شاید یکی از دیدنی های مشهد بشمار بیاید که در مساحتی بالغ بر ۳۰,۰۰۰ متر مربع در کیلومتر ۲ جاده شاندیز قرار گرفته است.این مجموعه تنها پارک آبی همزمان در ایران بوده که توانایی پذیرایی همزمان از بانوان و آقایان گرامی را داراست.در حال حاضر بیش از ۶۰ سرسره مدرن و هیجان انگیز با به روزترین نقشه ها و طرح های جهانی در مجموعه نصب می باشد. ۱۱,۰۰۰ کمد تک آماده تجربه لذت روزی فراموش نشدنی را برای آقایان و ۷,۰۰۰ کمد تک مجزا آماده پذیرایی از بانوان گرامی بصورت همزمان می باشد.مطابق برنامه پیش بینی شده هر ماه یک سرسره جدید با نظر مخاطبان ارجمند به مجموعه اضافه خواهد گردید. در حال حاضر مجموعه ۸۵% پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان سال ۱۳۹۳ پذیرای شما میهمانان گرامی خواهد بود .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان مشهد

waterpark_clipart-turkeythmb
  تور مشهد بهترین فرصت برای استفاده از سرزمین موجهای خروشان مشهد است . سرزمین موج های خروشان دارای ۴ مجموعه ی سونای خشک و سونای بخار ، استخر ، حمام ترکی و جکوزی در هر کدام از پارک های آبی آقایان و بانوان می باشد. موج های خروشان مفتخر است اعلام نماید سونای این مجموعه عنوان بزرگ ترین سونای جهان را بخود اختصاص داده است.ارتفاع سقف هر کدام از پارک های آبی آقایان و بانوان ۴۰ متر بوده و هر کدام از پارک ها دارای ۴ سرسره سقوط آزاد می باشند که شما می توانید برای اولین بار در ایران تجربه ی هیجان و سقوطی متفاوت از ارتفاعی منحصربفرد را داشته باشید.

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان مشهد

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما