تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

هتل ۵ ستاره قصر طلایی مشهد
 hotel   تور مشهد میتواند به خاطره ای فراموش ناشدنی تبدیل شوداگر در انتخاب درست هتل محل اقامتتان دقت کنید … هتل های ۵ ستاره مشهد بهترین امکانات رفاهی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند . هتل قصر طلایی مشهد یکی از بهترین هتل های مشهد است که میتوان گفت با داشتن تمامی امکانات از جمله فضاهای تفریحی و فروشگاههای بزرگ به خودی خود شهری آرام و زیباست . داشتن اطلاعاتی از هتل قصر طلایی مشهد به شما کمک زیای در انتخاب هتل مشهد خواهد کرد .

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد

hotel  هتل قصر مشهد ساختمانی ۲۰ طبقه به مساحت کل ۶۰۰۰۰ متر مربع می باشد که مجموعا ۶۰۰ واحد که شامل۲۰ اتاق سینگل، ۴۰۰ اتاق دبل رویال ، ۱۰۰ واحدسوئیت و ۶۰ پرنسس روم پیش بینی شده است .تاریخ افتتاح هتل مهرماه ۱۳۸۹ می باشد . دارای سه رستوران بین الملل، دریایی و سنتی می باشد که با ایجاد فضاهای مناسب تنوع بسیار خوبی در خدمات پیش بینی شده است…فضاهای تفریحی و ورزشی شامل فضاهایی از قبیل استخر ، سونا ، سالن ورزش و بدنسازی ، محل تفریح و بازی کودکان و بازیهای رایانه ای است، در طراحی این هتل فضایی پیش بینی شده است که مسافرین می توانند فرزند خردسال خود را به این محل سپرده و به زیارت و یا خرید بروند . در این قسمت با استفاده از مربیان توانمند اوقات فراغت این خردسالان با آموزش و بازیهای آموزنده غنی خواهد شد. ( دنیای کودکان)

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد

hotel   روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و تعطیلات نرخها دوازده درصد افزایش خواهد داشت……نرخ های اول هفته و آخر هفته اعلام شده در سایت ایران هتل، همگی شامل ۱۰ درصد تخفیف شبکه ایران هتل شده اند و نرخ برد هتل از نرخ های اعلام شده در سایت بالاتر است……هزینه اقامت کودکان بین ۲ تا ۶ سال نیم بها و بالای ۶ سال هزینه یک نفر بزرگسال محاسبه می گردد و ترانسفر از فرودگاه به هتل رایگان می باشد. این هتل از بهترین هتل نزدیک حرم مشهد است و آدرس هتل قصر طلایی مشهد ، مشهد،خیابان امام رضا،بین امام رضا ۳۴ و۳۶ است .

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما