تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

موزه شهید آیت الله مدرس (ره)

 موزه های مشهد یکی از جاذبه های این شهر است . اگر از جمله افرادی هستید که از بازدید موزه ها لذت میبرید ، به شما این مژده را می دهیم که موزه های متنوعی در انتظار شماست . جاذبه های گردشگری اطراف مشهد ، تور مشهد  را جذاب تر می کند . در شهرهای اطراف مشهد نیز موزه هایی احداث شده ، که بازدید از آنها خالی از لطف نیست . یکی از این موزه ها ، موزه شهید آیت الله مدرس (ره) در کاشمر است . شهید مدرس (ره) سیاست‌مدار و روحانی شیعه بود که توسط مامورین رضا شاه در شب ۱۰ آذر ۱۳۱۶ برابر با ۲۷ رمضان ۱۳۵۶ (قمری) او را به شهادت رساندند و شبانه دفن کردند . موزه شهید مدرس در کاشمر نمایشگاهی از آثار بجامانده از این شهید بزرگوارمی باشد . این موزه در نوروز ۹۴ یکی  بوده و حدود ۱۸٫۰۰۰ بازدید کننده داشته است .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

آرامگاه شهید آیت الله مدرس (ره)

موزه آثار و اسناد شهید آیت الله مدرس (ره)همانطور که از نامش پیداست  شامل اسناد و دست نوشته ها و وسایل شخصی از جمله قرآن ، عصا ، دو عدد پیراهن ، چراغ ، قلم ، سجاده و پارچ سفالی و … شهید آیت ا… مدرس (ره) . بخشی از فضای موزه به وسایل اهدایی و بعضی از اشیاء و وسایلی که از لحاظ زمانی و مکانی هم دوره با شهید مدرس بوده و بیانگر اوضاع اجتماعی فرهنگی و اقتصادی آن ایام می باشند اختصاص دارد . در این موزه که از جاهای دیدنی مشهد است ،  دستخط پشت جلد قرآن این مرد مبارز، مراجعین را به نماز و قرآن خواندن ، قناعت در زندگی و نیکی در حق پدر و مادر تشویق می کند .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

موزه شهید آیت الله مدرس (ره)

موزه شهید آیت الله مدرس (ره) از دیدنی های مشهد است که در سال ۱۳۸۱ با همت امور فرهنگی مجتمع شهید مدرس (ره) و با مساعدت آستان قدس رضوی با گرد آوری اسناد و تصاویر و بعضی از وسایل شخصی ایشان آماده تجهیز شد  و در تاریخ دهم آذر۱۳۸۳ همزمان باشصت و هفتمین سالگرد شهادت آیت ا… مدرس (ره) و روز مجلس توسط جناب آقای دکتر حداد عادل ریاست محترم مجلس شورای اسلامی رسماً گشایش یافت و مورد بهره برداری عموم قرار گرفت .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

موزه شهید آیت الله مدرس (ره)

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما