تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

مرکز خرید توس ونک مشهد

تور مشهد از اولین انتخاب های ایرانیان برای سفر است  بنابراین شمار گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند ، بیش از سایر شهرها است . گردشگری مشهد نیز پیشرفت روزافزونی بنا به تقاضای زائرین و توریستها دارد . در یک شهر توریستی باید بنا به استعدادهای شهر در زمینه های مختلف به آن پر و بال داد و با امکانات روز دنیا پیش برد .  زیارتی بودن مشهد باعث می شود که شهر هیچوقت از گردشگران خالی نباشد اما تفریحات در مشهد ، دیدنی های مشهد و … به شهر رونق بیشتری داده است . البته نباید از مراکز خرید مشهد که نقش مهمی در رضایت گردشگران دارند صرف نظر کرد . یکی از مهم ترین پروژه های در دست احداث برای گسترش مراکز خرید مفید مشهد ، مرکز خرید توس ونک در خیبان شیرازی ست .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/shopping-cart-thmb

   مجتمع تجاری توس ونک مشهد از بـزرگترین مـراکز خرید نزدیک به حرم مطـهر است که با قرارگیری در فاصله ۵۰ متری از حرم، ممتازترین پروژه در نوع خود به شمار آمده و فرصتی طلایی و پر برکت را برای اشتغال و سرمایه‌گذاری فراهم آورده است . مسلماً مؤثرترین ویژگی موفقیت در کسب و کار عمومی، کثـرت تـردد اسـت و هـر مـکـانی از ایـن مـوهـبـت بهـره‌مـنـدی بیشتری داشته باشـد، سـهم افـزون ‌تری در جـذب درآمـد بازار خواهد داشت.
http://xn--pgbkfm8fnd.net/
مجتمع تجاری اقـامتی توس ونک مشهد در زمـینی به مساحت ۲۲۰۰ مترمربع با سطح اشغال تقریبی ۷۵% و به زیر بنای حدوداً ۱۶/۰۰۰ مـترمربع بنا شده است. مـجتمع تـوس دارای ۱۰ طـبقه اسـت که کاربری‌های آن پارکینگ، تجاری و اقامتی است. از جمله مزیتهای این مکان در مجاورت حرم مطهر امام هشتم(ع)  و دسترسی آسان به خیابان‌های اصلی مشهد مقد س و  چشم انداز بسیار زیبا و مستقیم به بارگاه ملکوتی ثامن الائمه است . این مجتمع بزودی به یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری مشهد تبدیل خواهد شد .

برچسب ها:

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما