تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

مراکز اقامتی مشهد نوروز ۹۴

 

هر ساله گردشگران برای رزرو تور نوروز مشهد  با مسئله  اقامتگاه مواجه هستند . به طبع افزایش مسافرتها در نوروز با کمبود اماکن اقامتی روبرو هستیم . اما رشد روز افزون هتل ها و سایر مراکز اقامتی مشهد کمک خوبی به رفع این مشکل نموده است . باید توجه داشت هر گردشگر داخلی و یا خارجی از لحظه‌ای که تصمیم به سفر می‌گیرد تا وقتی که سفرش به پایان می‌برد ، نیازهای متعددی دارد که عدم پاسخگویی به هر یک از آن‌ها می‌تواند در تصمیم او نقش داشته باشد  . در این میان محل اقامت یکی از مهمترین ملزومات حایز اهمیت گردشگران چه داخلی و یا خارجی است.

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

hotel1-turkeythmb

مراکز اقامتی مشهد نوروز ۹۴ در لیستی مشخص آمده اند تا گردشگران کاملترین اطلاعات را از این طریق کسب نمایند . مشهد بعنوان کانون مذهبی همه ساله میلیون‌ها نفر از مشتاقان را از سراسر جهان به سوی خود جلب می‌کند که این امر برای استان خراسان رضوی و مشهدالرضا(ع) موقعیتی استثنایی را فراهم آورده است. طبق آمارهای منتشره خراسان رضوی در حال حاضر با وجود ۱۰۶ هتل از یک ستاره تا پنج ستاره با ظرفیت ۱۷۱۱۷ تخت ، ۲۰۸ واحد هتل آپارتمانی با ظرفیت ۹۷۶۸ تخت و ۵۰۲ واحد مهمانپذیر با تعداد ۲۷۵۵۶ تخت نقش مهمی در اسکان زائرین و گردشگران ایفا می‌نماید. در ضمن مدارس مشهد برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۴ اعلام آمادگی کرده اند .

eskanmashhad-qpr
hotel_alghadir_mashhad_2-mashhad-qpr

eskanmashhad-qpr

 البته  ۲۲۱ دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در استان فعال است که ارائه کننده خدمات متنوع به گردشگران هستند . از جمله تاسیسات گردشگری باید به رستوران‌های بین راهی اشاره نمود که در امتداد راه‌های منتهی به مشهد جهت رفاه حال گردشگران ایجاد گردیده و تعداد آنها ۱۰۳ واحد می‌باشد. ۱۰۰ واحد رستوران‌های ییلاقی نیز در شمار این تاسیسات قرار دارند که این مراکز پذیرایی در ییلاقات و سایر مناطق پراکنده‌اند ، از جمله ۲۵ واحد در شاندیز ، ۱۴ واحد در جاغرق، ۱۱ واحد در زشک، ۲۹ واحد در طرقبه و عنبران و ۲۱ واحد نیز در سایر اماکن ییلاقی مشهد ، به پذیرایی از گردشگران اشتغال دارند.

eskanmashhad-qpr

برچسب ها:

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما