تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

مجتمع تجاری وصال مشهد

shopping-cart-thmb

مجتمع تجاری وصال مشهد ، یکی از مهم ترین مراکز طلا و ملزومات عروس در مشهد است که درمنطقه نمونه گردشگری سپاد مشهد و در مجاورت مجتمع تجاری الماس شرق قراردارد.این مجتمع جهت برطرف کردن  نیازهای عروس و داماد در یک مکان ،دارای  مغازه های فروش پوشاک و پارچه ، طلا و جواهر،آئینه و شمعدان، لوازم آرایشی،کیف وکفش و سایر ملزومات عروس و داماد است و دارای ویژگی ها و معماری خاص و منحصر به فرد می باشد. این مرکز را میتوان یکی از بهترین مراکز خرید مشهد مقدس دانست .

vesal_1-mashhad

shopping-cart-thmbمجتمع تجاری وصال مشهد در زمینی به مساحت ۱۱۲۷۰ مترمربع و با زیربنای به مساحت حدود ۴۷۰۰۰ مترمربع و در شش طبقه در دست ساخت است . همچنین پارکینگ مورد نیاز مجتمع با مساحت زیر بنای حدود ۲۵ هزار مترمربع در زمین مجاور پروژه و در ۶ طبقه اجرا خواهد شد. مجتمع تجاری وصال علاوه بر داشتن ۳۷۰ واحد تجاری دارای، ۴ واحد بانک ، تالارهای پذیرایی ، رستوران و سایر خدمات رفاهی مورد نیاز می باشد .

vesal_2-mashhad

shopping-cart-thmbمجتمع تجاری وصال مشهد که یکی از بزرگترین مراکز خرید مشهد است که در ۷ طبقه با متراژه تقریبی ۴۶۰۰۰ متر مربع ساخته شده است.مرکز خرید وصال مشهد که یکی ازبزرگترین بازارهای سر پوشیده مشهد است دارای امکانات رفاهی ومنحصر بفرد جهت رفاه حال بازدید کنندگان است. آدرس مجتمع تجاری وصال مشهد انتهای بلوار خیام شمالی، جنب مرکز خرید الماس شرق  است.

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما