تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

غار گسلی پادر سبزوار

 

اگر تور مشهد را برای اوقات فراغتتون انتخاب کردین پس گزینه مناسبی می باشد چون علاوه بر زیارت کردن حرم مطهر میتونید از دیدنی های مشهد هم بهره ببرید یکی از این اماکن دیدنی غار گسلی پادر سبزوار می باشد در شهرستان سبزوار به غارهایی بر می خوریم که به دلایل مختلفی بوجود آمده اند. برخی منشأ آهکی، گروهی منشأ گسلی و یا چین خوردگی دارند، که در این مقاله به معرفی غار گسلی پادر می پردازیم .

 

پادر، روستاییه از توابع بخش ششتمد و در شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی که در روستایی در دهستان بیهق واقع شده است. این روستا از مغرب به کوه برزگ کوه میش با ارتفاع تقریبی ۲۸۰۰متر و از شمال به کوه حمزه واز شرق به دشت نسبتا محدود و از جنوب به تپه ماهور های نسبتا بلند منتهی میشه. غار گسلی پادر در رشته کوه ،کوه میش، در روستای پادر واقع شده است. این روستا ۴۱ کیلومتر با سبزوار فاصله داره که ۳۲ کیلومتر آن آسفالت می باشد و ۹ کیلومتر باقی خاکیست ولی دسترسی به این غار از روستای پادر با ۱/۵ ساعت راه پیمایی و در مسیر سنگلاخی رودخانه به سمت غرب امکان پذیرست.

 

http://تورمشهد.net/

غار گسلی پادر سبزوار

 

مجرای ورودی غار رو به جنوب شرق بوده و از سطح دریا ۱۷۰۰ متر ارتفاع دارi. غار به صورت یک شکاف گسلی با شیبی ملایم در عمق کوهستان امتداد می یابد.این شکاف گسلی توسط یک راهروی فرعی به سمت شرق کشیده شده است.به دلیل ریزش سنگ از سقف غار مجرای فرعی آن مسدود شده و عمق نامعلومی دارi ابعاد ورودی غار ۱ در ۱/۲۰ متر می باشد که پس از ورود به داخل غارحفره وسیع تری نمایان می گردد.درفصل بهار به دلیل ذوب برف از دامنه فوقانی و جریان یافتن آن از روزنه های موجود در سقف ، ورود به داخل غار مشکله.در جلو دهلیز انتهایی غار، حفره ای دیده میشه که در فصل بهار پرآب شده و به دلیل پایین بودن دما و تبخیر میتونه مدتها آب را در خود ذخیره کند با شرکت در تور مشهد تابستان ۹۵ از جاذبه های گردشگری مشهد میتونید دیدن کنید.

برچسب ها:

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما