تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

سرزمین موجهای آبی مشهد

تفریحات در مشهد متنوع و برای سنین مختلف است . بعضی گردش در ییلاقات مشهد را دوست دارند و برخی استفاده از بروز ترین وسایل تفریحی دنیا که در مشهد قابل دسترسی ست لذت می برند. پیشنهاد ما این است که در تور مشهد ،  پارکهای آبی مشهد را از دست ندهید و ساعتی خاطره انگیز را در این پارکها تجربه کنید . یکی از مجهزترین مراکز تفریحی مشهد در این زمینه سرزمین موجهای آبی مشهداست .

سرزمین موجهای آبی مشهد

سرزمین موجهای آبی مشهد

waterpark_clipart2-turkeythmb

  سرزمین موجهای آبی مشهد با مجموعه های بسیار جالب ، مخصوص سنین مختلف و انگیزه های گوناگون توانسته علاقمندان زیادی را که دوست دارند اوقات خود را با آب بازی بگذرانند، گرد هم  آورد.  در زمینی به مساحت ۸۴۶۰ متر مربع و با زیربنای ۲۳۰۰۰ متر مربع بزرگترین پارک آبی سرپوشیده خاورمیانه و نخستین مجموعه از این نوع در ایران می باشد. این مجموعه که در سال ۸۶ افتتاح شد، از حیث زیربنا و تجهیزات و تنوع و تعدد امکانات و بازی های آبی در رده بهترین پارکهای آبی دنیا است. گفتنی است تا قبل از تبدیل مجموعه آبی المپیک ۲۰۰۸ پکن (مکعب آبی) به پارک آبی در سال ۲۰۱۰، مجموعه سرزمین موجهای آبی مشهد بزرگترین پارک آبی قاره آسیا بوده است. سرسره “تاپسی توروی” این مجموعه، برنده بهترین سرسره آبی سال ۲۰۱۰ از طرف انجمن پارک های آبی جهان است.

سرزمین موجهای آبی مشهد

سرزمین موجهای آبی مشهد

از تجهیزات متنوع و بازیهای مختلف و امکانات بسیار جالب سرزمین موجهای آبی می توان به  سرسره های آهسته، سرسره های سرعتی، سرسره پیچشی، سرسره موج، سرسره تاپسی توروی، سرسره تویستر، چاله فضایی، استخر موج، رودخانه آرام و خروشان، منطقه بازی کودکان، استخر برکه، سونای خشک و بخار، جکوزی سرد و گرم، رستوران، کافی شاپ، فروشگاه لوازم ورزشی، حمام ترکی و … اشاره کرد . سرزمین موجهای آبی مشهد یکی از جاهای تفریحی مشهد است که  یک مجموعه تفریحی جامع و کامل است از تمامی امکانات رفاهی البته برای مدت زمان کاری مجموعه در نظر گرفته شده است.

سرزمین موجهای آبی مشهد

سرزمین موجهای آبی مشهد

آدرس سرزمین موجهای آبی مشهد : مشهد مقدس -بزرگراه امام علی(ع) – بلوار اندیشه – نبش اندیشه ۸۳

سرزمین موجهای آبی مشهد

سرزمین موجهای آبی مشهد

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما