تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

روستای بقمچ مشهد

شاید برایتان عجیب باشد که پیشنهاد ما برای برنامه ریزی تور مشهد ، پس از زیارت امام رضا (ع) ، استفاده از طبیعت مشهد است . تفریحات در مشهد تنوع زیادی دارد اما از بهترین جاهای تفریحی مشهد میتوان به مناطق ییلاقی و خوش آب و هوای مشهد اشاره کرد . در کنار خانواده و در دامان طبیعت می توانید لحظات خوبی را تجربه کنید . یکی از این ییلاقات روستای بقمچ مشهد است .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/yyyy-turkeythmb روستای بقمچ مشهد ، روستایی زیبا دردل دره های منتهی به هزارمسجد خراسان رضوی ست . دهستان بقمچ در فاصله ۳۶کیلومتری شهرستان چناران می باشد . از شمال به محدوده شهرستان درگز، از شرق به شهرستان مشهد ، از غرب به دهستان رادکان و از جنوب به دهستان چناران محدود است و روستا بغمچ مرکز دهستان بقمچ از بخش مرکزی شهرستان چناران جزء استان خراسان رضوی می‌باشد . روستا  دارای یک رودخانه دائمی که از به هم پیوستن سه رودخانه کوچکتر ایجاد شده است و در پایین دست رودی خروشان را تشکیل می دهد  .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

y-turkeythmb نام روستای بقمچ مشهد مخفف باغ میش بوده که عمدتا به خاطر شغل مردمان این روستا بر آن نهاده شده، اکثریت ساکنان ا ین روستا به پپیشه دامداری و باغداری مشغول هستند . محصول اصلی مردم روستا تنباکو است که به آن باید محصولات باغی را نیز اضافه کرد محصولات عمده باغداری این روستا گردو، سیب و گیلاس می باشد . اما نام این روستا اغلب به خاطر کشت تنباکو در بین اهالی خراسان شهره است . این روستا دارای ۳ مسجد میباشد . شکل ظاهری این روستا شبیه به ماسوله بوده و آب و هوای خوبی دارد . بقمچ که به دلیل بافت قدیمی و ساخت وساز خاص خود «ماسوله چناران» لقب گرفته است و از دیدنی های مشهد بشمار می آید .
http://xn--pgbkfm8fnd.net/

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما