تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

رستوران های زنجیره ای رضایی مشهد

 food

در زیر یکی از رستورهای مشهد را به شما معرفی می کنیم .  در مشهد میتوانید در یکی از بهترین و قدیمی ترین رستورانهای مشهد غذا میل نمایید ، بد نیست برای اینکار با رستوران رضایی مشهد آشنا شوید در این رستورانهای زنجیره ای مشهدکه از معروف ترین رستوران های مشهد است اکثر غذاهای سنتی ایران با بهترین طعم وعطر سرو می گردد . شعبه های مختلف رستوران رضایی مشهد در سطح شهر باعث شده که دسترسی به این رستوران آسان باشد . رستوران رضایی از قدیمی ترین رستوران های مشهد است که در سال ۱۳۳۷ در خیابان نخریسی با نام «رستوران یاس» شروع به کار نموده و هم اکنون دارای ۵ شعبه در خیابان های نخریسی، دریادل، آبکوه، آخوند خراسانی و میدان آزادی است که این آخری با نام انحصاری Joujico بیشتر جنبه آشپزخانه داشته و در زمینه خوراک های بسته بندی شده فعالیت دارد.
11_mashhad

food   بیش از قریب چند دهه قبل در سال ۱۳۳۷ زمانی که مردم این دیار زیبا مکان کوچکی را در گوشه ای از شهر مشهد موسوم به چلوکبابی یاس (رضائی) را به واسطه چلوهای معطروکباب لذیذش به یکدیگر آدرس می دادند,این اندیشه که در آینده ای نچندان دور , همین مکان کوچک , به مجموعه ای زنجیره ای و بزرگ تبدیل خواهد شد , بسیار بعید به نظر می رسید . اما اینک با توکل به خداوند متعال و عنایت آقا علی ابن موسی الرضا (ع) و در سایه تلاش بی وقفه و با سلاح مدیریت و دانش غذا , رستورانهای رضائی را در سطح شهر مشهد به نظاره نشسته ایم , آشکارا این پیام گوشهایمان را می نوازد که با توکل و صبر و تلاش هر ناشدنی , ممکن خواهد شد .
rezaei3_mashhad

 

 

food   تغییرات شگرف در شیوه زندگانی مردم در مقایسه با دهه های قبل به گونه ای است که لازم است درکمترین زمان و حداقل هزینه,بهترین امکانات در اختیار آنان قرار گیرد .امروز شعار مشتری مداری به حقیقتی غیرقابل انکار تبدیل شده و بواقع این مشتری است که نقطه عطف و ام القرای فعالیتهای موفق اقتصادی است .بایستی او را شناخت,فرهنگش را آموخت, نیازهایش را بخوبی خودش و حتی بهتر از خودش درک و آنالیز و برنامه ریزی کرد و در کمال احترام تأمین آن نیازها را در حداقل زمان و هزینه ممکن تأمین و تضمین نمود .
rezaii3_mashhad

 

food    در این راستا با اتکا به خداوند و با استعانت از اکسیر بی بدیل تلاش و پشتکار سعی گردید تا نسبت به ارتقاء سطح دانش مدیریتی , غذایی و تجهیزاتی , همت گماررده و به استانداردهای جهانی نزدیک شویم که روند افتتاح شعب رستوران رضایی مشهد  و نوع ارائه محصول بهترین گواه این مدعا است چرا که تمامی مطلعین نسبت به مقوله صنعت غذا می دانند که تأسیس و اداره هر مجموعه غذایی , چه معظلات و مشکلاتی را در پی دارد این امکانات رستورانهای رضایی را به یکی از رستوران های خوب مشهد تبدیل کرده است .

rezaei_mashhad

لیکن با همت عالی در سال ۱۳۵۷ ابتدا شعبه خیابان کاشانی رستوران رضایی مشهد افتتاح و در سال ۱۳۶۶ شعبه خیابان آبکوه با سه سالن مجزا تأسیس گردید و تا امروز به خوبی درخشیده , آنچنان که اعتبار و جایگاه ویژه آن در بین همشهریان عزیز و زائرین گرامی , نیاز به هر گونه توضیحی را در این خصوص منتفی می سازد .
rezaei2_mashhad

 

food   در پی آن , در سال ۱۳۸۳ با نگرش ایجاد تحول در ساختار سنتی طبخ و توزیع غذا سومین شعبه از رستورانهای رضائی با آرم و نام انحصاری Joujico در میدان آزادی , تأسیس و شیوه نوین طبخ جوجه را در بسته بندیهای منحصر بفرد به صورت کترینگ , به همشهریان و زائرین ( مشتریان ) عرضه نمود .استفاده از جوجه های پرورش یافته در مزرعه زربال ( فاقد آلودگی های دارویی و هورمونی ) , طبخ بسیار عالی , کیفیت مناسب , قیمت متعادل و تحویل در محل مورد تقاضای مشتری و بهره برداری از بهترین متدهای اخذ سفارش و تحویل به مشتری , این مجموعه را روز بروز شکوفاتر ساخته تا آنجا که امروزه همچون نگینی در زنجیره رستورانهای رضائی می درخشد و مدیریت تولید را به سمت و سوی تحول و عبور از مرز تولید تک محصولی سوق داده است و اینک با ارائه ۲۰ نوع غذای متنوع رضای مشتریان را حاصل نموده است .
و اینک با کوله باری از تجربه و امکانات توسعه یافته , چهارمین شعبه رستوران رضائی مشهد در خیابان آخوند خراسانی ۲/۱۰ در فضایی زیبا و در نزدیکی حرم مطهر امام رضا ( ع) در سه طبقه تأسیس که همزمان بصورت کترینگ و سرو حضوری پذیرای زائرین و مجاورین گرامی حضرت رضا (ع) می باشد . امکانات مدرن طبخ و سفارش و تحویل غذا ( سفارش ), آینده ای درخشان در توسعه و موفقیت این مجموعه نوید می دهد .

51571931086933676516_mashhad

food  سیستم ثبت سفارش و تحویل غذا به مشتریان در تمام شعبات به گونه ای است که با اولین تماس برای دفعات بعدی کوچکترین نیازی به توضیحات اضافی نداشته و با توجه به کداختصاص یافته در همان سفارش اول,به عنوان مشتری دائم محسوب شده و سفارش مربوط به سرعت توسط مأمورین مجرب و صالح در موعد مقرر ارسال خواهد شد .

رستوران یاس     خیابان نخریسی     ۱۳۳۷
چلوکبابی رضایی     خیابان دریا دل     ۱۳۵۷
رستوران رضایی     شعبه آبکوه     ۱۳۶۶
کترینگ رضایی     شعبه میدان آزادی (پارک)     ۱۳۸۳
رستوران رضایی     شعبه آخوند خراسانی (خاکی)     ۱۳۸۷

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما