تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

دره کال صابونی

 

اگر به طبیعت و کوهنوردی در دامان طبیعت علاقمند هستید ، در تور مشهد قسمتی از وقت خود را به بهرمندی از طبیعت مشهد اختصاص دهید . دره های زیبا و آبشارهای زیبایی در استان خراسان قرار دارد که بازدید از آنها ، ساعات خوشی را رقم میزند .  یکی از تفریحات در مشهد همین طبیعت بکر و زیبا است . نیشابور با آب و هوای خوبش از مناظر زیبایی بهره مند شده است  . از جمله این مناظر ، دره کال صابونی ست .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

دره کال صابونی

waterfall-clipart1-turkeythmbییلاق زیبای بار از مهم ترین جاذبه های گردشگری مشهد است .  بار دارای آبشاری زیبا ست که در دل کوه و میان باغهای گردو قرار گرفته است . روستای بار از سطح دریا ۱۶۷۰ متر ارتفاع دارد و آب و هوای آن، معتدل و کوهستانی با زمستان‌های سرد و تابستان‌های معتدل است . سرچشمه اصلی رود بار ، کوه و چشمه پرآبی است که آبشار زیبای بار را تشکیل داده و به دلیل شرایط مناسب ارتفاع و آفتابگیر نبودن ، تا اواخر بهار دارای برف بوده که ذوب تدریجی برف ،آب این رودخانه را تامین می‌کند . البته در مسیر چند چشمه دیگر به این رود می‌پیوندند . این رودخانه تا حدود ۲۰ کیلومتری سرچشمه در داخل کوهستان بوده و حالت دایمی دارد که در این مسیر از شهر بار و روستاهای اریه، دامنجان، چهارباغ ، خانلق و بارعبور می‌کند .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

دره کال صابونی

از مناظر زیبایی که در مسیر روذخانه بار واقع شده است ، دره کال صابونی ست . پس از عبور از شهر نیشابور به سمت شهر فیروزه و عبور از بار با طی مسافتی ۷۰ کیلومتری به روستای بار می رسید و میتوانید از آن راه به سمت دره کال صابونی حرکت کنید .  پس از ۷ کیلومتر خاکی که با وسیله نقلیه مناسب طی میشود و ۲ ساعت کوهپیمایی به ابتدای دره خواهید رسید . دره کال صابونی دارای ۴ فرود می‌باشد که طول آبشارهای آن از ۸ متر تا ۲۵ بود که پیمایش آن ۳ساعت زمان نیاز دارد .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

دره کال صابونی

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما