تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

جشنواره فیلم فجر ۹۳ در مشهد

جشنواره فیلم فجر ۹۳ در مشهد همزمان با جشنواره فجر در تهران برگزار می شود  ،  بنابراین تور مشهد ویژه بهمن بسیار جذاب خواهد بود  . اگر به سینما و تماشای فیلم های معناگرا علاقمندید ، فرصت خوبی ست که همزمان هم از زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) بهره مند شوید و هم در جشنواره فجر شرکت کنید . جشنواره فجر در مشهد با حضور ساکنین و گردشگران مشهد برگزار می شود .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

جشنواره فیلم فجر ۹۳ در مشهد

images

جشنواره فیلم فجر یکی از مطالبات به حق مردم مشهد است و مسئولین سعی می کنند با نگاهی به نظرسنجی‌های گذشته ایرادات را برطرف و جشنواره‌ای بهتر برگزار کنند . اعتبارات برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد با همکاری استاندار خراسان رضوی تامین شد ، همچنین مکاتباتی با شهرداری مشهد برای تامین اعتبار برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد شده است . در این جشنواره ۱۰ فیلم سودای سیمرغ که هرکدام از این فیلم‌ها در سه نوبت اکران  می‌شوند همچنین پنج فیلم مستند در این دوره از جشنواره فیلم فجر در مشهد مقدس اکران می‌شود. لازم به ذکر است ناصر نبی‌زاده طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره فیلم فجر منصوب شد .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

جشنواره فیلم فجر ۹۳ در مشهد

images_1
استاندار خراسان رضوی اعلام کرد برگزاری جشنواره فیلم فجر ۹۳ در مشهد قطعی شده است . بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ، جشنواره فیلم فجر از ۱۵ بهمن ماه در مشهد آغاز به کار می‌کند و بر این اساس ۱۰ فیلم بخش مسابقه سودای سیمرغ در سه نوبت در پردیس سینمایی هویزه اکران می‌شوند ، همچنین پنج فیلم مستند در دوازدهمین دوره جشنواره فیلم فجر در سینما هویزه مشهد مقدس اکران می‌شود . به دنبال تصمیم کمیته ملی جشنواره فیلم فجر مبنی بر واگذاری تامین اعتبار مورد نیاز برای برگزاری جشنواره به استان‌ها ، مشکلاتی ایجاد شده بود که با پیگیری استاندار خراسان رضوی تامین اعتبار لازم انجام شد.

برچسب ها:

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما