تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

بهترین زمان مسافرت به مشهد

انتخاب زمان سفر به موارد مختلفی مثل آب و هوا ، شلوغی شهر ، رزرو هتل و … بر اساس سلیقه اشخاص بستگی دارد .اما درباره مشهد  پایتخت معنوی ایران میتوان گفت که همیشه مملو از زائرین عزیزی است که به پابوس امام رضا (ع) مشرف می شوند و با شروع بهار و تعطیلات نوروز ترافیک گردشگران در این شهر به اوج می‌رسد. به همین دلیل ایام نوروز زمان مناسبی برای سفرمشهد نیست و کمبود اقامت‌گاه، ترافیک خیابان‌ها، گرانی خدمات و از همه بدتر شلوغ بودن حرم این زمان را به بدترین زمان سفر به مشهد بدل می‌کند. همچنین در فصل تابستان و بسته بودن مدارس زائران بسیاری راهی این شهر می‌شوند که البته به شلوغی نوروز نیست اما بازهم حرم بسیار پرجمعیت خواهد بود. با توجه به نوع اقلیم شهر، اواخر بهار و اوایل پاییز فصول مناسبی برای سفر به این شهر هستند. هم هوا وضعیت مناسبی دارد و هم شهر نسبتاً خلوت‌تر است .

حرم مطهر امام رضا (ع)

حرم مطهر امام رضا (ع)

حرم مطهر امام رضا (ع)

حرم مطهر امام رضا (ع)

اما اگر بخواهیم دقیقتر بگوییم بهترین وقت سفر به مشهد از تاریخ ۱۳ فروردین تا ۱۵خرداد هست. چرا؟ به چند دلیل: ۱- هوای مشهد در فصل بهار واقعا عالیه. ۲- قیمت هتلها در این زمان از نصف هم کمتر میشه. ۳- شهر و حرم مطهر خیلی خلوت تر از فصول دیگر هستند. ۴- به خاطر فصل بهار، مناطق ییلاقی مشهد بسیار زیباتر از دیگر زمانها هستند. ۵- کلیه اجناس داخل شهر ارزانتر هستند. ۶- برای رفتن به جاهای دیدنی شهر ترافیک بسیار کمتری را تحمل میکنید و در محدوده حرم طرح ترافیک اجرا نمیشود. ۷- بلیط انواع وسایل نقلیه برای برگشت به شهرتان به وفور و با قیمت کمتر موجود است.

چشمه سبز مشهد

چشمه سبز مشهد

پارک پردیس قائم مشهد

پارک پردیس قائم مشهد

برای سفر به مشهد بهتر است از آب و هوای آن نیز مطلع باید . ، آب و هوای مشهد ، معتدل و خشک با تابستان‌های گرم و زمستان‌های بسیار سرد است.  به طور میانگین درجه حرارت در تابستان‌، ۳۲ درجه سانتی‌گراد و در زمستان ۴ درجه زیر صفر است. میانگین بارندگی سالیانه آن، ۲۶۰ میلی‌متر و بیشترین میزان آن مابین ماه‌های آبان تا فروردین است. از نظر اقلیمی شهر مشهد در ناحیه بسیار حاصلخیز و زیبایی که به دشت توس یا دشت مشهد معروف است قرار گرفته و رود کشف رود از ۵ کیلومتری شمال این شهر می‌گذرد .

دریاچه بزنگان مشهد

دریاچه بزنگان مشهد

پارک ملت مشهد در زمستان

پارک ملت مشهد در زمستان

برچسب ها: ,

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما