تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

باغ پرندگان مشهد

birds_clipart3صنعت گردشگری مشهد هر روز در حال توسعه و پیشرفت است . با رشد گردشگری ، تور مشهد ، هر روز دلچسب تر و جذاب تر می شود . هرچند در اکثر موارد زیارت بارگاه امام رضا (ع) هدف اصلی گردشگران این شهر است  اما در کنار آن ، تفریحات در مشهد در رضایتمندی گردشگران از سفرشان بسیار تاثیر گذار است . یکی از جالبترین جاذبه های مشهد ، باغ پرندگان مشهد است . این باغ به تازگی افتتاح شده است و بسیار  مورد توجه قرار گرفته است .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

باغ پرندگان در مشهد

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

birds_clipart باغ پرندگان مشهد ، نخستین باغ پرندگان در شرق کشور در منطقه تجاری گردشگری سپاد مشهد افتتاح شده است .  این باغ پرندگان که از دیدنی های مشهد است با هماهنگی اداره‌ کل دامپزشکی و محیط زیست خراسان رضوی در منطقه سپاد به بهره‌برداری رسیده است . مساحت باغ پرندگان را ۵ هزار متر مربع ست و کلنگ احداث این باغ در تاریخ ۲۰ تیرماه سال ۱۳۹۳ بر زمین زده شد که طی گذشت چند ما اکنون شاهد فعالیت و ارایه خدمات آن به زائران و مجاوران امام رضا (ع) هستیم . در  این باغ شرایط استانداردهای جهانی برای نگهداری از پرندگان را در نظر گرفته و با توجه به اینکه برخی پرندگان مخصوص فصل سرما ، برخی در فصل گرما و مواردی هم پرنده آبزی در باغ وجود دارد ، در نتیجه شرایط نگهداری آنان نیز مطابق با استاندارهای جهانی در نظر گرفته شده است . ۶۰ درصد از پرندگان به صورت آزاد و ۴۰ درصد باقی مانده به علت کمیاب بودنشان در اتاقک هایی مجهز و زیبا نگهداری می شوند .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

باغ پرندگان مشهد

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

birds_clipart2در باغ پرندگان مشهد انواع پرندگان کمیاب و نادر ایرانی و آسیایی و همچنین پرندگانی از کشورهای آفریقایی موجود می باشد و به منظور اطمینان از سلامت پرندگان ، تیم‌های متخصص پزشکی به صورت مستمر در باغ حضور دارند تا از سلامت پرندگان اطمینان حاصل کنند . ۶۰ الی ۱۰۰ گونه و به عبارتی ۶۰۰ الی ۷۰۰ پرنده در این باغ زندگی می کنند که جهت گسترش آن برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است . علاوه بر انواع و اقسام پرندگان کمیاب و نادر ایرانی پرندگانی از کشور آفریقا نیز برای زندگی به این باغ آورده شده اند . این باغ یکی از جاهای دیدنی مشهد است .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

باغ پرندگان مشهد

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما