تور مشهد


تور مشهد همه روزه هوای زمینی و با قطار و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

آبشار دیدنی بار

یکی از بهترین جاذبه های گردشگری مشهد که می توانید در تور مشهد تجربه کنید و از آن لذت ببرید ، طبیعت مشهد است . بار نام شهری از توابع بخش تخت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر نیشابور و ۱۷۰ کیلومتری شهر مشهد است . این شهر بخاطر طبیعت زیبایش طرفداران زیادی دارد . آبشار دیدنی بار در این منطقه قرار دارد و بازدید از آن خالی از لطف نیست . مردم منطقه آنرا ازجمله تفریحات در اطراف مشهد می دانند .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

روخانه بار

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

روخانه بار

اگر میخواهید از آبشار بار دیدن کنید بهتر است بدانید که از نیشابور تا بار ۴۰ کیلومتر است و از بار تا آبشار ۸ کیلومتر و جاده خاکی نیز است .  بار از سطح دریا ۱۶۷۰ متر ارتفاع دارد و آب و هوای آن، معتدل و کوهستانی با زمستان‌های سرد و تابستان‌های معتدل است. ارتفاعات بینالود در این قسمت تبدیل به آهکهای کارستی میشود که همچون یک اسفنج آب را به درون خود میکشند و به آرامی آن را پس میدهند اما در این بخش از میانه ستیغ کوه آب بیرون میزند و آبشاری با طول بالغ بر ۳۰۰متر را می‌آفریند که در دامان کوه رها و یک واحه جنگلی پدید میاورد. سرچشمه اصلی این رود بار، کوه و چشمه پرآبی است که آبشار زیبای بار را تشکیل داده و به دلیل شرایط مناسب ارتفاع و آفتابگیر نبودن، تا اواخر بهار دارای برف بوده که ذوب تدریجی برف ،آب این رودخانه را تامین می‌کند. البته در مسیر چند چشمه دیگر به این رود می‌پیوندند .

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

آبشار دیدنی بار

از پای آبشار بار تا بالای آبشار حدود ۲۰ دقیقه راه است ، آبشار بار پلکانی است و ارتفاع آن یک جا قابل دیدن نیست. آبشار بار یکی از زیباترین آبشار‌های نیشابور است و  وجود پوشش گیاهی متنوع آن را زیبا‌تر کرده است . به جرات میتوان گفت که این آبشار یکی از دیدنی ها مشهد است که حتما باید از آب و هوای خوبش بهره مند شوید .

آبشار دیدنی بار

آبشار دیدنی بار

تور مشهد مقدس را باما تجربه کنید

  • سعی ما بر این است که مشتری مدار باشیم چرا که هزینه تبلیغات گرانتر از مشتری مداری میباشد و مشتریان ثابت سرمایه ما هستند
  • حتی الامکان هتل هایی که کاملا روی آن تسلط داریم و مسافران از آنها راضی بودند را معرفی نمائیم.
  • برای راحتی مسافرینمان سرویس استقبال و بدرقه (ترانسفر)در تمامی تورهایمان را داریم .
  • تور مشهد را با قیمت مناسب ارائه نمائیم.
  • تجربه مان را حتماً به مسافرین محترم خواهیم گفت چه بسا با یک مقدار ناچیز بیشتر شما سرویس خیلی بهتری دریافت مینمائید.
  • پشتیبانی بدون وقفه به مسافرینمان تا بر گشت به منزل

سعادت سیر مجری مستقیم تور هوایی مشهد
و تور زمینی با قطار با شماره ثبت 399385
زیر نظر سازمان میراث فرهنگیلطفا به ما زنگ بزنید از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم

خط تلفن ویژه دفتر تهران
43 67 44 53 ده خط
ساعات کاری ما 9صبح الی 6بعد ظهر
تماس خارج ساعات کاری
0935 749 7100 آقای والی نژاد
چنانچه در مورد مشهد و هتل های آن و یا ... سوال و یا نیاز به مشاوره دارید از ساعت 6بعدظهر الی 12 شب تماس بگیرید با موبایل بنده راهنمایی شما افتخار ماست 0935 749 7100  والی نژاد

نوشته های اخیر
دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه شما